





Bucurile de reducere a oțelului inoxidabil oferă un mijloc de conectare a unei dimensiuni mai mici de conductă la un port mai mare de montare a conductelor. Acest lucru face ca conexiunea de conducte sau furtunuri să fie potrivită pentru aplicații.
Au fire masculine la exterior și fire feminine la interior. Bucurile de reducere a oțelului inoxidabil sunt de înaltă calitate și rezistente la coroziune pentru orice aplicare dură a mediului. Efectul de lustruire luminos nu numai că crește rezistența la coroziune și crește aspectul estetic. Și capul hexagonal pentru un efect crescut și utilizarea cu o cheie. Poate fi instalat folosind unelte obișnuite de mână și necesită puțină întreținere sau reparație.
În conexiunea conductelor, reducerea bucșei este un rol de neînlocuit. Au caracteristici de un aspect bun și instalare ușoară, durabile și accesibile. Și utilizat pe scară largă în apă, petrol, gaze, industria chimică, producția de hârtie, medicamente și alte industrii.
Introducere
| Standard | ASME/ANSI B16.9, MSS SP-43, DIN 2605, JIS B2313 |
| Material | Oțel inoxidabil: ASTM A182 F304/ F304/ F316/ F316L/ F317/ 317L/ F321/ F310/ 347/904 Oțel carbon: ASTM A105/A694 F42/46/52/56/60/65/70/A350 LF3/A350 LF2 |
| Suprafaţă | Electroplate de zinc |
| Tip | Procesul de finisare a CNC, nemaipomenit |
| dimensiune | 1/8 "-1½" |
| Timpul de livrare | În termen de 5-30 de zile de la primirea preplătită |
| Ambalare | Palet cu carton polibag |
| Aplicație | Centrală electrică, gaze, tratare a canalizării, lucrări publice, chimice, producție de hârtie, farmaceutică, etc. |
| NPT masculin la firele de sex feminin | ||||||
| P - NPT Dimensiune | PX- NPT Dimensiune | Dimensiune, în (mm) | ||||
|
|
| L | F (hex) | B | BX | E |
| 1/8 | 1/16 | 1.03 (26.2) | 0,44 (11,1) | 0,38 (9,7) | 0,39 (9,9) | 0,19 (4,8) |
| 1/4 | 1/16 | 0,86 (21,8) | 0,56 (14,3) | 0,56 (14,2) | 0,39 (9,9) | 0,19 (4,8) |
| 1/4 | 1/8 | 1.06 (26,9) | 0,56 (14,3) | 0,56 (14,2) | 0,41 (10,4) | 0,28 (7,1) |
| 3/8 | 1/16 | 0,86 (21,8) | 0,69 (17,5) | 0,56 (14,2) | 0,39 (9,9) | 0,19 (4,8) |
| 3/8 | 1/8 | 0,86 (21,8) | 0,69 (17,5) | 0,56 (14,2) | 0,41 (10,4) | 0,34 (8,6) |
| 3/8 | 1/4 | 1.19 (30.2) | 0,75 (19,1) | 0,56 (14,2) | 0,59 (15,0) | 0,38 (9,6) |
| 1/2 | 1/8 | 1.08 (27,4) | 0,87 (22,2) | 0,75 (19,1) | 0,41 (10,4) | 0,34 (8,6) |
| 1/2 | 1/4 | 1.08 (27,4) | 0,87 (22,2) | 0,75 (19,1) | 0,59 (15,0) | 0,45 (11,4) |
| 1/2 | 3/8 | 1.41 (35,8) | 0,87 (22,2) | 0,75 (19,1) | 0,59 (15,0) | 0,47 (11,9) |
| 3/4 | 1/8 | 1.08 (27,4) | 1.06 (27,0) | 0,75 (19,1) | 0,41 (10,4) | 0,28 (7,1) |
| 3/4 | 1/4 | 1.08 (27,4) | 1.06 (27,0) | 0,75 (19,1) | 0,59 (15,0) | 0,45 (11,4) |
| 3/4 | 3/8 | 1.08 (27,4) | 1.06 (27,0) | 0,75 (19,1) | 0,59 (15,0) | 0,59 (15,0) |
| 3/4 | 1/2 | 1,63 (41.4) | 1.06 (27,0) | 0,75 (19,1) | 0,78 (19,8) | 0,62 (15,7) |
| 1 | 1/8 | 1,36 (34,5) | 1.37 (34,9) | 0,94 (23,9) | 0,41 (10,4) | 0,28 (7,1) |
| 1 | 1/4 | 1.37 (34,9) | 1.37 (34,9) | 0,94 (23,9) | 0,59 (15,0) | 0,45 (11,4) |
| 1 | 3/8 | 1.37 (34,9) | 1.37 (34,9) | 0,94 (23,9) | 0,59 (15,0) | 0,59 (15,0) |
| 1 | 1/2 | 1.37 (34,9) | 1.37 (34,9) | 0,94 (23,9) | 0,78 (19,8) | 0,73 (18,5) |
| 1 | 3/4 | 1,85 (47,0) | 1.37 (34,9) | 0,94 (23,9) | 0,81 (20,6) | 0,88 (22,4) |
| 1 1/4 | 3/4 | 1.47 (37,3) | 1,75 (44,5) | 0,94 (23,9) | 0,81 (20,6) | 0,88 (22,4) |
| 1 1/4 | 1 | 1.47 (37,3) | 1,75 (44,5) | 0,94 (23,9) | 1,00 (25,4) | 0,88 (22,4) |
| 1 1/2 | 1 | 1,58 (40,1) | 2.00 (50,8) | 1.03 (26.2) | 1,00 (25,4) | 0,88 (22,4) |
| 1 1/2 | 1 1/4 | 2.20 (56,0) | 2.13 (54.0) | 1.03 (26.2) | 1,00 (25,4) | 1.34 (34,0) |
Fondată în 2007 și s -a mutat în zona de dezvoltare economică Longyou, provincia Zhejiang, în 2022. Acoperă o suprafață de 130.000 de metri pătrați, peste 30 de linii de producție, 300 de lucrători, 20 de persoane de cercetare și dezvoltare, 30 de persoane de inspecție și o producție anuală de 50.000 de tone.
It has passed ISO9001:2008 quality management system, PED 97/23/EC EU Pressure Equipment Directive certification, China Special Equipment Manufacturing License (Pressure Tube) TS certification, ASME certification, provincial enterprise standardization management system, ISO14000:2004 environment management system, cleaner production (green enterprise), and a series of certifications, as well as China Classification Society (CCS), American Bureau of Shipping (ABS), British Register de transport maritim (LR), Deutsche Veritas (GL), Bureau Veritas Society (BV), Det Norske Veritas (DNV) și Certificarea Coreeană a Registrului de transport maritim (KR).
Principalele produse includ conducte din oțel inoxidabil, fitinguri de țeavă, flanșe, supape etc., care sunt utilizate pe scară largă în petrol, industria chimică, industria nucleară, topirea, construcția navală, produsele farmaceutice, alimentele, conservarea apei, energia electrică, energia nouă, echipamentele mecanice și alte câmpuri. Compania respectă principiul corporativ al „Calității pentru supraviețuire, reputația pentru dezvoltare” și servește din toată inima fiecărui client pentru a crea o situație câștig-câștig.





Întrebați zece persoane ce înseamnă oțel inoxidabil laminat la rece și cei mai mulți dintre ei vor descrie un produs plat: o foaie sau o bobină, netedă pe ambele fețe, îndreptată de obicei către...
Vizualizați mai multeOțelul inoxidabil 1.4404 este unul dintre acele clase care lucrează în liniște. În standardele EN, 1.4404 este gradul austenitic cu conținut scăzut de carbon și molibden pe care majoritatea cump...
Vizualizați mai multeÎntrebați doi ingineri despre 1.4404 inoxidabil și probabil veți auzi două nume diferite pentru același metal. Unul spune 316L. Un altul spune UNS S31603. Desenul din fața ta spune pur și simplu...
Vizualizați mai multeNu vă vom împărtăși niciodată adresa de e -mail și voi
Putem renunța în orice moment, promitem.